O Naszym Ośrodku

Centrum Rehabilitacji TUKAN to uruchomiony w 2003 r. ośrodek rehabilitacyjny w Nowym Sączu, w którym leczy się schorzenia narządu ruchu, a od 2011 r. także nowoczesny kompleks w Łabowej. Centrum Rehabilitacji w Łabowej to ośrodek leczenia po incydentach neurologicznych, udarach mózgu, wylewach, a także po operacjach neurologicznych i schorzeniach kręgosłupa.

W Centrach Rehabilitacji TUKAN dysponujemy łączenie 5000m kw. powierzchni, na której oddajemy naszym Pacjentom do użytku pokoje o wysokim standardzie wraz z łazienkami przystosowanymi dla osób poruszających się na wózkach. Nasi pacjenci mogą korzystać z bezprzewodowego Internetu, TV oraz ze spacerów w otoczeniu otaczającej obydwa ośrodki przepięknej przyrody Beskidu Sądeckiego.

Opiekujemy się pacjentami w ambulatorium rehabilitacji, w ośrodku dziennej rehabilitacji ogólnoustrojowej, na oddziałach: stacjonarnej rehabilitacji ogólnoustrojowej, stacjonarnej rehabilitacji neurologicznej, opiekuńczo-rehabilitacyjnym (ZOL) oraz w poradniach: rehabilitacyjnej i neurologicznej.

 

Leczenie rehabilitacyjne opieramy na indywidualnie dobranych dla Pacjenta zabiegach spośród ponad kilkudziesięciu różnych zabiegów i terapii leczniczych. Leczenie odbywa się w gabinetach zabiegowych, w których niepowtarzalna atmosfera łączy w sobie ciepło i klimat domu, z nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem rehabilitacyjnym. Oferujemy również opiekę nad osobami chorymi lub starszymi czasowo potrzebującymi pobytu poza domem. Pobyt w naszym ośrodku to olbrzymia szansa na szybki powrót do zdrowia i sprawnego życia.

 

Miło nam również Państwa poinformować, iż nasze Centrum posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2009 na lata 2013-2016. W 2012 roku podczas IV edycji Dorocznej Gali Przedsiębiorczości „Sądecki Lider Biznesu” uhonorowano nas nagrodą Pracodawcy Roku 2011, co było dla nas olbrzymim wyróżnieniem.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm w połączeniu z wysokim standardem świadczonych usług, stawia nas w wąskim gronie najlepszych Centrów fizjoterapeutycznych na terenie Małopolski. Z pewnością są to atuty, dla których warto rozważyć pobyt leczniczy właśnie w naszym Centrum.