NASZE OŚRODKI

Centrum Rehabilitacji TUKAN to uruchomiony w 2003 r. ośrodek rehabilitacyjny w Nowym Sączu, w którym leczy się schorzenia narządu ruchu, a od 2011 r. także nowoczesny kompleks w Łabowej. Centrum Rehabilitacji w Łabowej to ośrodek leczenia po incydentach neurologicznych, udarach mózgu, wylewach, a także po operacjach neurologicznych i schorzeniach kręgosłupa.

W Centrach Rehabilitacji TUKAN dysponujemy łączenie 5000m kw. powierzchni, na której oddajemy naszym Pacjentom do użytku pokoje o wysokim standardzie wraz z łazienkami przystosowanymi dla osób poruszających się na wózkach. Nasi pacjenci mogą korzystać ze spacerów. Obydwa ośrodki otacza przepiękna przyroda Beskidu Sądeckiego.

Leczenie rehabilitacyjne opieramy na indywidualnie dobranych dla Pacjenta zabiegach. Pacjenci mogą skorzystać z szerokiego zakresu zabiegów i terapii leczniczych. Leczenie odbywa się w miłej atmosferze, co łączy w sobie ciepło i klimat domu, z nowoczesnym i specjalistycznym sprzętem rehabilitacyjnym. Pobyt w Naszym Ośrodku to olbrzymia szansa na szybki powrót do zdrowia i sprawnego życia. 

 

Prowadzimy świadczenia medyczne w zakresie:

  • Ambulatorium rehabilitacyjne
  • Ośrodek Dziennej Rehabilitacji Ogólnoustrojowej
  • Oddział Stacjonarnej Rehabilitacji  Ogólnoustrojowej
  • Oddział Stacjonarnej Rehabilitacji  Neurologicznej
  • Zakład Opiekuńczo – Leczniczy (ZOL)
  • Poradnia Rehabilitacyjna
  • Poradnia Neurologiczna

 

We wszystkich komórkach medycznych Centrum Rehabilitacji, realizowane są świadczenia odpłatne.

 

Miło nam również Państwa poinformować, iż nasze Centrum posiada certyfikat PN-EN ISO 9001:2009 na lata 2013-2016. W 2012 roku podczas IV edycji Dorocznej Gali Przedsiębiorczości „Sądecki Lider Biznesu” uhonorowano nas nagrodą Pracodawcy Roku 2011, co było dla nas olbrzymim  wyróżnieniem. 

Nasze doświadczenie i profesjonalizm w połączeniu z wysokim standardem świadczonych usług, stawia Nas w wąskim gronie najlepszych Ośrodków Rehabilitacyjnych na terenie Małopolski. Z pewnością są to atuty, dla których warto rozważyć pobyt leczniczy właśnie w Naszym Centrum.